آذران سرویس

گروه صنعتی آذران سرویس

عصر حاضر عصر توجه به کیفیت کالا و محصولاتی است که ضمانت و خدمات پس از فروش آن اصلی ترین مولفه ی آن بشمار می آید و میتوان گفت این مولفه از مهمترین وظایف شرکت های توزیع کننده کالاست و خدمات پس از فروش ضامن حفظ این کیفیت می باشد .

شرکت طرح و توسعه آذرفروزان طراح و مشاور و مجری در امور راه اندازی و بهینه سازی واحدهای تولیدی صنعتی با تاسیس گروه صنعتی آذران سرویس با خدمات برتر برای خانواده مشتریان شرکتها ی توزیع کننده و تولید کنندگان طرف قرارداد خود تاکید دارد که با بهترین روش و با دقت و مشتری مداری که لازمه کار خدماتی است به مشتریان خود توسط نمایندگان مجاز در سراسر کشور پاسخگو و با خدمات بهتر رضایت مشتریان راجلب نماید .

آذران سرویس با همکاری کارشناسان و تکنسین های متخصص و مجرب و مورد تایید سازمان فنی حرفه ای در سراسر کشور آسایش و آرامش مشتریان را با ارائه خــــدمات و پشتیبانی اصولی محصولات تحت ضمانت، می کوشد بهترین خدمات رسان به مشتریان باشد .

ما تنها با حمایت پروردگار یکتا وبا اتکا به تجارب و تخصص همکارانمان در سراسر کشور که به صورت شبکه ای قوی از نیروهای متخصص تشکیل شده اند برآنیم متناسب با نیاز مشتریان خود با استاندارهای مورد قبول ، رضایت مصرف کنندگان را بجا آوریم امید است درارئه خدمات از دیروز بهتر بوده و در آینده ای نزدیک بهترین پشتیبان فنی منتخب هایی باشیم که به ما اعتماد کردند .

سایت رسمی آذران سرویس